Slideshow Image 1 Slideshow Image 2 Slideshow Image 3 Slideshow Image 4 Slideshow Image 5
Логотип сайту
Головна » 2012 » Березень » 16 » Коли вода скипала, а серця шалено билися...
15:00
Коли вода скипала, а серця шалено билися...

а очі сяяли від захвату та азарту – саме такими словами можна охарактеризувати атмосферу, яка панувала на першості м.Дніпрорудного з плавання, що проходило 14-15 березня у басейні КЗ ДСШ «Талант». Змагання були проведені завдяки ініціативі тренера та викладача з плавання Гунько Марини Альбертівні, яка є дійсно фанатом та майстром своєї справи (забігаючи наперед зазначимо, що саме її вихованці здобували перемоги на доріжках). У змаганнях брали участь представники навчальних закладів м.Дніпрорудного у тому числі Дінпрорудненського індустріального технікуму і професійного ліцею, а також учні шкіл Василівського району. Змагання дали можливість проявити себе учням різних вікових категорій. Так для молодших школярів (2-4 класи) це був символічний перший заплив. Дітлахам, а це 30 учнів початкової школи «Талант», тобто майже кожен п’ятий,  і представникам інших шкіл важливо було довести перш за все самим собі, що вони здатні досягати результату, здатні проявити характер. І завдання було виконане.

А от учні 5-6 класів вже змагалися, виборюючи призові місця. І нехай рівень підготовки був різним, головне що перші перемоги, і перші поразки загартовують характер, дозволяють визначити рівень своїх можливостей задля подальшого вдосконалення. Найкращі результати серед школярів цього віку показали Собко Ілля (1 місце вільний стиль, 25 м, 2 місце 25 м на спині, до того ж Ілля виконав норматив 3 дорослого розряду вільним стилем); Величко Дмитро (1 місце 25 м на спині, виконав норматив 3 дорослого розряду у вільному стилі), Школовий Владислав (2 місце вільним стилем, здобув 2 юнацький розряд цим стилем). Всі хлопці-переможці –  учні школи «Талант». Серед дівчат не було рівних нашій учениці Ниділько Даші (1 місце вільним стилем та на спині, виконала норматив 2 дорослого розряду вільним стилем). Також серед найкращих виявилися  і наша Бондар Віка (2 місце на спині), Багмут Наташа, школа «Світоч» (3 місце на спині), Завгородня Аліна, школа «Талант» (2 місце вільним стилем), Передерій Даша, малобілозірська школа (3 місце вільним стилем).

Другий день змагань виявляв кращих серед учнів 7-11 класів. Тут вже розгорнулася справжня боротьба, результат якої часом визначало лише торкання бортику і десяті долі секунди. У віковій категорії 7-8 класи кращими серед хлопців на дистанції 50 м вільним стилем стали: 1 місце – Клюк Ярослав (школа «Талант»), 2 місце – Борисенко Влад (школа «Світоч»), 3 місце Соловйов Олександр (школа «Талант»). На дистанції 50 м на спині серед хлопців переможцями стали: 1 місце – Бабченко Олександр, хоча і дещо програв першу половину дистанції, але врешті красиво виграв за рахунок техніки, 2 місце – Борисенко Влад (школа «Світоч»), 3 місце – учень школи «Талант» Москві Єгор.

У старшій віковій категорії були показані наступні результати. 50 м вільним стилем серед юнаків: 1 місце – Курцев Олексій (школа «Світоч»), 2 місце – Беліков Олександр (гімназія «Софія»), 3 місце Попов В. (ДПЛ). На дистанції 50 м нас спині серед юнаків найсильнішими стали: 1 місце Щербань Вадим (ДІТ), 2 місце Джуган Сергій (ДПЛ), 3 місце – Єрьоменко Микола (ДПЛ). Приємно відзначити, що серед переможці також є наші учні, хоча і колишні. В командній естафеті 4 по 25 перемогла збірна школи «Світоч» у складі: Курцев Олексій, Чумаченко Михайло, Борисенко Влад, Філіпченко Віктор. Юнаки спробували свої сили у виконанні плавальних нормативів і були показані наступні результати. Норматив 2 дорослого розряду (100 м вільним стилем) виконали Попов Влад, Клюк Ярослав, Єрьоменко Микола. 3 дорослий розряд (100 м на спині) виконав Щербань Вадим, 2 юнацький розряд на цій дистанції виконав Бабченко Олександр. Серед дівчат переможницею на дистанціях 50 м вільним стилем і 50 м на спині стала представниця школи «Талант» Закалюжна Катя, яка до того ж виконала норматив 3 дорослого розряду (100 м на спині).

Висловлюємо подяку учням школи «Талант», які допомагали під час суддівства: Демешко Максим, Оліфіренко Артур, Глумов Микита, Масленніков Олександр, Москві Єгор. Суддями на протоколі та фотокорами були працівники школи «Талант» Околота Н.М. та Кудров Р.О.

Змагання були проведені при підтримці міської влади, яка не виявилася байдужою у питанні підтримки здорового способу життя та вихованню підростаючого покоління – і це приємно, і за це вдячність. Завідуюча сектором молоді та спорту Дніпрорудненської міської ради Торопова Наталія Анатоліївна, яка була присутня на змаганнях, вручала нагороди (грамоти, медалі та подарунки), подякувала юним спортсменам за проявлені найкращі риси свого характеру – волю до перемоги, чесний спортивний дух боротьби, добру фізичну підготовку, та висловила сподівання, що найкращі результати у юних спортсменів ще попереду. Залишається лише приєднатися до цих слів і побажати всім учасникам змагань у подальшому легкої води та яскравих перемог на блакитних доріжках.