Slideshow Image 1 Slideshow Image 2 Slideshow Image 3 Slideshow Image 4 Slideshow Image 5
Логотип сайту
Головна » 2016 » Квітень » 27 » МИ –ЗА ЗДОРОВИЙ СПОСІБ ЖИТТЯ
17:44
МИ –ЗА ЗДОРОВИЙ СПОСІБ ЖИТТЯ
У рамках акції «Рух за здоровий спосіб життя» у школі було проведено турнір з настільного тенісу. Учасники були поділені на дві вікових групи: молодша (5-7 класи) та середня (8-9 класи). Всього в турнірі взяли участь понад два десятки тенісистів. Юні спортсмени роблять ще перші кроки тому показати дійсно красиву технічну гру ще зарано, втім було кілька доволі цікавих поєдинків. За результатами змагань визначилися переможці. У молодшій віковій групі: 3-тє місце посів Марк Капля (7-А), на другому місці зупинився Бондаренко Денис (6-А), і п1-ше місце виборов Данилюк Іван (6-А). У середній віковій групі місця розподілилися наступним чином: бронзовим призером став Андрій Самусенко (8-Б), за крок до перемоги зупинилася Ляшко Карина (8-Б) – саме так, дівчина змагалася на рівні з хлопцями, і переможцем став Нікіта Щербань (9-А). Можна вважати цей турнір генеральною репетицією перед вже традиційним турніром за настільного тенісу в рамках спортивного фестивалю «Травневі зустрічі», що цього року відбудеться 30 квітня (субота). Бажаємо спортсменам високих досягнень.
Переглядів: 382 | Додав: Borodicio | Рейтинг: 5.0/3